Forum neurologiczne » Bóle głowy » Ból głowy a pogoda

Ból głowy a pogoda

Witam,
Mam 35 lat i mam spory problem. Kiedy idzie wyż pęka mi głowa, mam tak od dawna. Pomagają mi tabletki ale nie chce niszczyć sobie już żołądka. Wiem że powinnam się więcej ruszać na powietrzu ale nie mam na to czasu, wiecie jak jest dom-praca, praca-dom. Nie mam zbyt wiele czasu. Podobno ruch pomaga złagodzić objawy związane z pogodą.
Wiem na 100% że mój problem to wina pogody, interesuje mnie prognoza biometeorologiczna i zawsze kiedy jest negatywny biomet to okrutnie boli mnie głowa. Czy możecie mi coś poradzić? Macie podobnie? Jak sobie z tym radzicie?

Elka01 2012-09-05, 14:04

Smutna sprawa, ja Cię bardzo dobrze rozumiem.
Już od młodych lat miałam objawy meteoropatii, na początku rwanie w kościach a z wiekiem jeszcze bardziej się wyczuliłam na pogodę.
Zaczęły się bóle głowy, gorsze samopoczucie, niepokój podczas wietrznej pogody, senność przy niskim ciśnieniu i wiele wiele innych.
Nie mam specjalnego sposobu na dolegliwości meteorotropowe . Ja staram się zawsze przeczekać najgorsze a jak mi nie mija to albo maści przeciwbólowe albo tabletki, w zależności co akurat mi dokucza.

alicja 2012-10-08, 12:46