Forum neurologiczne » Padaczka (epilepsja) » Ataki zawrotów głowy, drgawek, skurczów mięśni w głośnych miejscach

Ataki zawrotów głowy, drgawek, skurczów mięśni w głośnych miejscach

Dobry wieczór! Pisze z takim problemem: pare lat temu gdy mialam 17 lat duzo chodzilam na dyskoteki i wtedy dostalam ataku padaczki na 1 z dyskotek, nie stracilam do konca kontroli nad sobą ale zaczelam cala drgac wzielam szybko kolezanke za rękę i wyszlam z pomieszczenia. Zdarzyło się to jeszcze 1 raz znowu na dyskotece i wtedy zaczelam po prostu unikac zbyt glosnych miejsc i z duzą iloscia świateł. Zaczęły się zawroty głowy, chwilowe utraty świadomości, drgaanie przed snem, (jak gdybym spadała w dól). Do tego dziwne zachowania w sklepach, supermarketach, kosciele i miejscach jdzie jest glosno i tłoczno. Badalam się u neurologa: eeg i rezonans magnetyczny niczego nie wykazaly. Poszlam na studia i na jakis czas ustaly te objawy, pojawialy sie znacznie rzadziej, moglam wychodzic do pubow, sklepow i bylo troche lepiej. Ale takie utraty swiadomosci, zawroty glowy nadal sie zdarzaly. Teraz minely jakies 4lata od tych pierwszych napadow i znowu to wrocilo. Nigdy nie zemdlalam ale sa takie sytuacje gdy juz lece w dol i w ostatniej chwili zdaze się czegos zlapac, do tego lekkie zawroty glowy, problemy z koncentracja, pamiecią, poddenerwowanie towarzyszące temu że znowu się źle czuje. Co to może być? Proszę o odpowiedź.

Patrycja 2011-02-22, 22:08

Witam mam to samo czy udało Ci sie dowiedziec co to jest?Ja mam to uczucie od miesiaca....
Pozdrawiam i proszę o odp.

Megi 2012-10-10, 15:16

Witaj ja od 12 lat choruje na epilepsje i wiem po sobie że głośne miejsca takie jak dyskoteki czy puby powodują iż występują ataki, wiem także że twoje objawy mogą pasować do padaczki.Ale moim zdaniem najlepsza i najpewniejsza jest wizyta u neurologa i zrobienie badań na które on skieruje.

Sylwia_26 2012-10-17, 21:38