Forum neurologiczne » Bóle głowy » Ataki bólu i zawrotów głowy światłowstrętu oraz wymiotów

Ataki bólu i zawrotów głowy światłowstrętu oraz wymiotów

Pierwszy napad miałam w pazdzierniku objawy ból głowy trwajacy 3 dni ,światłowstręt,wymioty,zawroty,glowy,zadne tabletki nie pomagały drugi napad był w styczniu objawy te same ból mocniejszy ;( kolejnych napadow juz nie było ale od tygodni boli mnie bardzo w prawej stroni wyczułam zgrubienie ogolnie stan moj sie pogorszył codziennie bierze mnie na wymioty ,silne zawroty głowy ,brak pamieci (nie pamietam co było dzien wczesniej) dretwienia rak i nog ,3 tygdonie temu mialam otępienie i mowiłam tak jak bym była pijana ,mimo iż nic nie piłam ,czuje po sobie ,że moj stan zdrowia sie pogorszył mam plytki oddech i brak sily .Mam 21 lat w 2007 roku mialam wypadek samochodowy w ktorym mialam uraz glowy ,kregow szyjnych i kolana ,dodam jeszcze ,że pare tyg temu miałam potworny ból kregow szyjnych smarowalam 3 dni mascia bol byl niesamowity ,bardzo sie boje ,że to może być coś zlego ,jutro jade do kliniki w Zielonej Gorze za 2 tygdonie mam (TK) ,co to może być ???dodam ,że mam silną nerwice i z tego wszystkiego depresje ,czesto płacze boje sie smierci (stan lekowy).

Andżelika 2011-05-26, 12:29

W zasadzie na podstawie samych objawów trudno w tym wypadku podać konkretną przyczynę. Koniecznym badaniem jest CT a najlepiej MR głowy. Nie można wykluczyć, że u Pani tak właśnie objawia się migrena, a także związku z przebytym urazem.

neuron 2011-05-27, 21:27

Twoje napady wyglądają podobnie do migreny - wymioty, światłowstręt, drętwienie to u mnie standard jak mam właśnie napad migreny. nie wiem jaki to może mieć związek z przebytym urazem, ale różne zaburzenia nerwicowe spokojnie mogą wywoływać migreny, więc może to jest ten trop? Na pewno konieczne są badania i opieka neurologa.

AJ 2011-05-30, 13:19