Forum neurologiczne » Depresja, nerwica, zaburzenia psychiczne » Agresja po odstawieniu Pernazinum i Atarax a schizofrenia

Agresja po odstawieniu Pernazinum i Atarax a schizofrenia

Moj maż mowił przed slubem ze sie stresuje i ze idzie neurologa po cos na uspokojenie.Nic niezaówazyłąm niepokojacego wiec nie bardzo zainteresowalam sie tym co u przepisal. Sa to leki Pernazinum i Atarax chciałam sie dowiedziec w jakim celu sa one wydawane .Mąż po ich odstawieniu stał sie bardzo agresywny nie panuje nad soba i boje sie z nim zostawiac moja coreczke a od niego nie potrafie sie dowiedziec co jest grane ontwierdzi ze jest zdrowy . I nie potrzebuje tabletek. Problem agresji pojawil sie rowniez gdy pomieszal alkohol z nimi lezal potem tydzien nieprzytomny i nie pamietal co sie stalo kilka dni wczesniej. Nie wiem co jest grane a co wiecej jak mozna mu pomoc.

Angela 2011-12-16, 00:11

Pani mąż najpewniej choruje na psychozę, schizofrenie lub zaburzenia związane z nadpobudliwością. Wymienione leki są to leki uspakajające i hamujące układ nerwowy. Dlatego ich odstawienie powoduje agresję. To, że mąż ukrywa to przed Panią może stanowić podstawę do rozwodu.

neuron 2011-12-18, 16:25

Dziekuje bardzo za odpowiedz jest to dla mnei bardzo wazne bo przez jego zachowania musialam sie przeprowadzic do rodzicow a on chce sobie zabierac do siebie dziecko a wiem ze jego zachowania nie sa normalne zatail to przede mna przed slubem.... i chcialam to rozwiazac zarowno dla dobra swojego jak i dziecka.. zastanawia mnei tylko dlaczego nei zaowazylam nic niepokojacego ..

Angela 2011-12-21, 20:36