Forum neurologiczne » Torbiele pajęczynówki, zmiany torbielowate » Zawroty głowy, zmęczenie, mroczki przed oczami i brak koncetracij a torbiel pajęczynówki

Zawroty głowy, zmęczenie, mroczki przed oczami i brak koncetracij a torbiel pajęczynówki

Witam wszystkich. Szukam odpowiedzi na moje dolegliwości,zawroty głowy uczucie zmęczenia mroczki przed oczami brak koncetracij oglnie stan nie do funkcjonowania,napisze co u mnie stwierdzono. W tylnym dole czaszki, pośrodkowo i po str lewej torbiel o wym. 35 x 12 x 22 , przemieszczająca sierp móżdżku na stronę prawą oraz powodująca ścieńczenie blaszki wewnętrznej przylegającej kości potylicznej. Po wizycie u dwóch neurochirurgów dowiedziałem się : pierwszy chciał operować, nie powiedziało żadnych powikłaniach i że wszystko będzie dobrze. Drugi bardziej doświadczony z kliniki na ul. Botanicznej w Krakowie powiedział o powikłaniach i radził żeby nie wyk. zabiegu. Lek adavin i betaserc nie pomaga natomiast Finlepsin tak zaw. 200mg karbamazepainy ale to lek na padaczke. Przy wieloletnim stosowaniu karbamazepiny następuje rozmiękanie kości! o co chodzi? Wyk. badania - EEG.- ok bez zmian, rezonans glowy i szyij, rtg czynnosciowy odcinka szyjnego -ok, usg dopler tetnic szyjnych ok,

Rafał 2013-01-28, 15:41

Nie wiem czy twój przypadek jest operacyjny,musisz się skonsultować z neurochirurgiem. Z tego co wiem w Szczecinie zajmuje się tym świetny specjalista dr.L.Sagan z Kliniki Neurochirurgii PUM przy ul.Unii Lubelskiej.

M. 2013-02-28, 10:14

Witam,

Mam podobne objawy, mógłbys powiedzieć jak się pojawiły? Jak sie sprawia przedstawia dalej?

Pozdrawiam

Marcin 2013-04-09, 22:54