Forum neurologiczne » Śpiączka » Wprowadzenie pacjenta w stan śpiączki farmakologicznej

Wprowadzenie pacjenta w stan śpiączki farmakologicznej

Moj tata zglosil sie do szpitala z bolem wyrostka.Operacja,potemOIOM . Aparatury, problem z oddychaniem i cisnienie 280, nadmienie ze jest nancisnieniowcem 65 lat . Po operacji swiadomy ale w malym stopniu,poznal mnie i odpowiedzial na proste pytania . Potem bardzo silny bol w brzuchu,ponowna operacja( pekniecie koncowego odcinka jelita cienkiego..OIOM i juz brak swiadomosci.Qykryto jakies bakterie( chyba colli ) ale nie jestem pewien czy dobrze zrozumialem ze to colli.Antybiotyki. Teraz ordynator powiedzial ze slabe serce i pluca.Co robic? Orosze o pomoc
To wszystko zaczelo sie oonad tydzien temu,druga operacja 2 dni po pierwszej, teraz stan b.ciezki jak mowi ordynator.


Chcialbym jeszcze dodac ze tata ma cukrzyce ale jest w bardzo dobrej,kondycji ruchowej.Cale zycie na swiezym powietrzu,dlugie spaceryrower itp.Dziekuje z gory za jakiekolwiek wskazowki i rady.
Nowe fakty dot yczace mojego taty. Okazalo sie ze przypadkim w czasie pierwszej operacji pekl im woreczek i doszlo do zapalenia otrzewnej!. Prawdopodobnie antybiootyk zadzialal na coli ale stwierdzili teraz inna i znowu antybiotyki.przez chwile tata odzyskal plytki oddech ale tylko na chwile i znowu maszyny.czy to wszystko jest ok?

Wiesiek 2014-02-10, 01:42