Torbiel Sródrdzeniowa C2

Witam, od około 2 lat mam osłabioną siłę mięśni w nogach i rękach ( nie mam siły stać w kolejce bo mam wrażenie ze zaraz upadnę. ma również zaburzenia równowagi, zawroty głowy, szumy uszne, zaburzenia oddychania, okropne pulsowanie w głowie, jakby wzmożone ciśnienie śródczaszkowe, które uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie. Mam wrażenie jakbym miała za chwilę dostać jakiegoś wylewu. I tak jest na co dzień. Wyniki, w normie: tj. morfologia, elektrolity, tarczyca, cholesterol, borelioza, kardiolog, gastroskopia. Dodam, że nie odczuwam przy tym bólu głowy, tylko okropny niepokój. Badanie MRI głowy - bez odchyleń od normy - stan zapalny zatoki szczękowej, sitowej i czołowej. Badanie MRI kręgosłupa szyjnego - na wysokości C2 brzusznie, paracentralnie, prawostronnie gładkoscienne owalne ognisko śródrdzeniowe 5x8 mm o intensywności płynu mózgowo-rdzeniowego, nie ulegające wzmocnieniu kontrastowemu po podaniu paramagnetyku, mogące odpowiadać płynowej zmianie torbielowatej. Wyniki te oglądało 2 neurologów i 1 neurochirurg. Każdy mówi, ze moje dolegliwości nie są od tego. bardzo proszę P. Doktora o poradę. Pozdrawiam

Niuska 2014-05-12, 11:38

Ile ma Pani lat i czy objawy wszystkie wystąpiły w jednym czasie, czy w przeciągu tych dwóch lat pojawiają się nowe. Zdecydowanie potrzebny jest pani dobry neurolog. Chorób neurologicznych jest bardzo dużo więc proszę uzbroić się w cierpliwość.

Ola 2014-05-12, 13:44