Forum neurologiczne » Śpiączka » Śpiączka po ataku epileptycznym i zatrzymanie krążenia

Śpiączka po ataku epileptycznym i zatrzymanie krążenia

Witam serdecznie proszę o pomoc moja 30 letnia siostra w poniedziałek miała atak epileptyczny z zatrzymaniem akcji krążenia!Dodam,że moja siostra od ponad 20 lat ma epilepsje urazową po uderzeniu w głowę!W poniedziałek zadzwoniła do męża,że ma drgawki i źle się czuje żeby przyszedł,miała leżeć w łóżku ale kiedy szwagier wrócił leżała nieprzytomna w łazience najprawdopodobniej zachłysnęła się pastą podczas ataku,kiedy karetka ją zabrano do szpitala po tomografii okazało się,że ma obrzęk mózgu,dzisiaj po 48godzinach zrobili ponownie badania i mówią,że jest bez zmian i mamy się przygotować na najgorsze,proszę powiedzieć czy siostra ma jeszcze jakieś szanse ja w to wierzę nie wiem jak reszta rodziny ale ja nie chcę podejmować żadnych decyzji jeśli nie będę pewna że zrobiliśmy dla niej wszystko!?

Olka 2012-04-18, 13:50

Trudno mówić o rokowaniu nie widząc pacjenta, szczególnie wyników badań. Stan zapewne jest ciężki, a szczegółowych informacji udzielą lekarze zajmujący się Pani siostrą.

neuron 2012-04-20, 17:23