Forum neurologiczne » Torbiele pajęczynówki, zmiany torbielowate » Specjalista od cyst Tarlova w Polsce

Specjalista od cyst Tarlova w Polsce

Czy jest w naszym kraju jakiś specjalista, który miał do czynienia i potrafi leczyć torbiele Tarlova? Nie mam za dużo pieniędzy, żeby móc się leczyć za granicą, a mój lekarz nie potrafił mi wskazać nikogo, kto miałby rozeznanie w tej chorobie. Bardzo proszę o jakieś informacje.














Stop 2011-05-17, 16:51

Torbiele Tarlova z dużym powodzeniem ostrzykują w Krakowie w Szpitalu Św.Rafała.(kontrakt z NFZ). byłam pacjentką -rewelacja

Grażyna 2011-07-29, 11:17

Proszę podać w jakim szpitalu

bozena 2011-09-09, 12:02

Jestem równe trzy tygodnie po operacyjnym usunięciu dwóch torbieli tarlova. Zostaly jeszcze dwie w części krzyzowej kregoslupa juz nieoperacyne, gdyż wrosly w rdzen kręgowy oraz dwie male w części piersiowej. Narazie trudno ocenić czy jest radykalna poprawa może za jakis czas. Operowana byłam w Szczecinie w Szpitalu Klinicznym nr1 przez dr Jeżewskiego

Anna 2012-02-13, 11:18

Anno choruje od 5lat .Mam duża torbiel której nie chcieli operować neurchirurdzy w Katowicach.Czy możesz powiedzieć jak duże były twoje? I podać jakieś nazwisko lekarza w Krakowie.

Mariola 2012-02-27, 10:47

Grażynko napisz jak się czujesz , czy przestało cie boleć i kto ci to robił?Proszę o odpowiedz.

magda 2012-10-10, 12:33

W Krakowie takie operacje przeprowadza Dr. Robert Chrzanowski.
Kiedyś Szpital Św. Rafała teraz Szpital im. Dietla.
Pozdrawiam.
Pacjentka

MJHG 2013-07-04, 13:16

Kochani pomóżcie tak strasznie cierpie z powodu torbieli. Gdzie się leczyć , co robić. Proszę o odpowiedz, bo trace nadzieje na cokolwiek.
Bylam już u wielu lekarzy, ale nie potraktowali mnie poważnie. Czekam na wasze podpowiedzi w tej sprawie

magda 2013-12-14, 00:58

Tez mam dwa torbiele Byłam juz u 3 neurochirurgów i wszyscy mówia to samo tego sie nie operuje.Czytam cały czas na internecie wszystko co dotyczy torbieli jednak operuja i to w Polsce >Ten cudowny lekarz to dr.Sagan neurochirurg ze Szczecina tylko dostan sie człowieku do niego .wizyty prywatne raz w miesiącu zapisy na tel. który jest ciągle zajęty .Ale nadal prubuję i nietracę nadziei może kiedyś się uda.Pozdrawiam iżyczę zdrowia

Małgorzata 2014-07-01, 22:41

Gabinet Integracji Sensorycznej Siódemka Lublin. Diagnoza i terapia procesów integracji sensorycznej. Lublin Integracja Sensoryczna. Konsultacje psychologiczne.

Siódemka 2020-08-26, 22:19