Forum neurologiczne » Choroby naczyniowe » Przewlekłe ogniska naczyniapochodne w istocie białej obu półkul mózgu

Przewlekłe ogniska naczyniapochodne w istocie białej obu półkul mózgu

Witam!!!

Piszę do Państwa i zarazem najlepszych lekarzy o pomoc w diagnozowaniu wyniku rezonansu magnetycznego. Moja mama ma 53 lata i wynik rezonansu przedstawia się następująco podkorowo w istocie białej obu połkul mózgowych widoczne pojedyncze, drobne, najpewniej przewlekłe ogniska naczyniopochodne. Poza tym uwidocznione na zdjęciach struktury mózgowia i przestrzenie płynowe prezentują się prawidłowo.Ma silny ból w okolicy szyji po lewej stronie i jednoznacznie jest bardzo slaba szczególnie lewa strona i przy tym występuję silny ból lewej ręki. Proszę o informacje w zakresie leczenia i ewentualnie jakie są rokowania. Czy da się wyleczyć tego typu schorzenie.

Za szybką odpowiedź pozostaje z wyrazami SZACUNKU!!!!!!!!!

Beata 2012-10-09, 17:11

Mam podobny wynik rezonansu magnetycznego- drobne ogniska,prawdopodobnie przewlekłe, prawdopodobnie naczyniopochodne. Mam również pewne objawy neurologiczne. Przykro mówić, ale neurolodzy mają to w d....e. Strzelali na odczepnego receptami na objawy a po tych lekach czułam się o wiele gorzej. Otrzymałam też informacje, że *przecież na coś trzeba umrzeć*.
Spróbuj zrobić prywatnie biorezonans całego organizmu w dobrym ośrodku (może Paramed, Intergum, ...) będziesz miała przyczynę dolegliwości i mozliwość wyleczenia a nie tylko tłumienia objawów jak np. w grzybicy mózgu gdzie jest mozliwość leczenia, ale uznawana tylko nieoficjalnie przez nielicznych lekarzy.

pacjentka 2012-10-11, 13:20

Mam dodatkowe pytanie czy Pani się wyleczyła po tym biorezonansie i ewentualnie ile trwało leczenie?Jakie leki pani przyjmowała jeśli może Pani napisać? Czy objawy ustąpiły całkowicie.

Beata 2012-10-11, 16:28