Forum neurologiczne » Choroby naczyniowe » Naczyniak żylny w obrębie prawej półkuli móżdżku

Naczyniak żylny w obrębie prawej półkuli móżdżku

Otrzymałam wyniki z MRI głowy w których stwierdzono naczyniaka żylnego w obrębie prawej półkuli móżdżku i prawobocznej części robaka móżdżku uchodzacy najpewniej do żyły wielkiej mózgu














aga 2009-12-07, 20:28

Również mi go wykryto. :( co robić?! boję się!

Ania 2010-08-04, 13:37

Nikt nie odpowie? Czy to sie operuje?

Dorota 2010-10-26, 07:37

W nasyzm przypadku niskoprzepływowy nie wymaga leczenia a nawet konsultacji. Ma to miliony ludzi i nawet o tym nie wiedzą. Zazwyczaj bezobjawowy.

www 2010-11-09, 10:16

Mój jest żylny lewego płata ciemieniowego.
Od roku mam non stop zawroty głowy podwójne widzenie drętwienia itp.silne bóle w miejscu naczyniaka :(
Od dwóch mc jestem pod opieką psychiatry i co za tym idzie na psychotropach.

Justyna 2014-10-01, 20:10

Mnie stwierdzono naczyniaka żylnego w lewej części móżdżka , jestem przed kolejną wizytą do neurologa i neurochirurga . Była u Prof. neurochirurga im. Szpitala Barlickiego w Łodzi . o pierwsze Zwrócił uwagę na LUX MED mnie badanie RM zamiast Szpital Barlicki , bóle głowy nie widzenia , nadciśnienie, jaskra, sztywność karku czasami , uraz głowy podczas bicia mnie w bark po zdradzie męża mojego w mojej obecności z mojej córki koleżanki matką , opał się prof. na stwierdzeniu czy znamiona się usuwa. oprócz tego zwrócił uwagę iż naczyniak żylny może powstać czasie życia płodowego. W mim przypadku miał wykonany tomagraf kompuyerowy głowy w PotrkowieTrybualski w wieku 18 lat i stwierdzono żadnych zmian w mózgu , ani krwiaka,itd. dzisiaj mam 42 lata czekam na decyzję o usunięci naczyniak żylnego w móżku, który został stwierdzony 20 lipca2015 roku .

EDYTA J Łódź 2015-07-23, 19:01