Forum neurologiczne » Zawroty głowy i zaburzenia równowagi » Zmiany w istocie białej a zawroty głowy

Zmiany w istocie białej a zawroty głowy

Dziendobry od roku jestem pod poradnią neurologiczna pierwsze badanie rezonansu miałam 21.09.2011 objawy zawroty głowy problem z chodzeniem trwające wtedy miesiąc przed skok ciśnienia i ból kregosłupa wynik Mr:w badaniu MR hyperintensywne ogniska w obrazach T2 zależnych obustronnie w istocie białej płatów czołowych przy rogach przednich komór bocznych o śr. po stronie prawej 6mm po lewej 4mm podobne ognisko w odnodze przedniej lewej torebki wewnętrznej o śr.5mm najpewniej ogniska demielinizacyjne.Powtórny rezonans miałam w styczniu 2012roku opis:ten sam tyle ze obszary średnicy 5mm odpowaiadaące najprawdapodobniej zmianom w przebiegu choroby małych naczyń pozatym prawidłowe. potem miałam tak nazywam drugi napad takie same objawy w maju 2012 usg tetnic szyjnych wporzadku mam i zespol szyjny rezonans kregosłupa wporzadku niewiem co myslec staram sie nieprzejmowac ala jak sie bol głowy pojawi to sie boje przy tych wzrostach cisnienia eeg tez oki tak cisnienie mam normalne przy tym pierwszym ataku to juz prawie mnie na stwardnienie rozsiane leczyli poprostu ten brak diagnozy bardzo prosze o odpowiedz i dziekuje Agnieszka

Agnieszka 2012-11-18, 21:14