Forum neurologiczne » Depresja, nerwica, zaburzenia psychiczne » Zmiana w zachowaniu, agresywność, problemy z pamięcią i bóle głowy

Zmiana w zachowaniu, agresywność, problemy z pamięcią i bóle głowy

Mój tata około 10 lat temu miał poważny wypadek samochodowy , nie orientuje się za bardzo jak to było , ponieważ byłam wtedy dzieckiem. Po wypadku miał operacje kręgosłupa, kilka lat temu miał objaw padaczki jak stwierdził lekarz, napad powtarzał się kilka razy gdy nie brał on lekarstw. Mój tata lubi pić piwo i pali papierosy, kiedy pije nie bierze lekarstw stąd ataki. Lekarz stwierdził że to padaczka pourazowa. Od jakiegoś czasu zauważyłam zmianę w jego zachowaniu wścieka się o byle co, mówi do siebie, zapomina rzeczy ważne które robił tydzień temu jak np. że kupił sobie sweter, gdy chce coś powiedzieć zaczyna od końca i wścieka się że nie rozumiemy o co mu chodzi, myli imiona, czasami proste rzeczy trzeba mu tłumaczyć kilka razy oraz ma słabą koncentracje. Jakiś czas temu miał dziwne bóle głowy z jednej strony prawa skroni o ile dobrze pamiętam i drętwiało mu ciało nie mógł się wtedy ruszać takie ataki trwały około 1 minut może 2 i powtarzały się po jakiś 10-15 minutach. Co się dzieje?

Sara 2013-02-15, 22:19