Forum neurologiczne » Zawroty głowy i zaburzenia równowagi » Zawroty głowy kilka dni po uderzeniu w głowę

Zawroty głowy kilka dni po uderzeniu w głowę

Witam. Kilka dni temu - dokładnie w niedzielę, uderzyłam się dość mocno w tył głowy (cofając się szybko uderzyłam w skos na poddaszu domu) z lewej strony. Uderzenie było na tyle silne że przez kilka minut nie mogłam wstać gdyż tak bolało. Nie straciłam jednak przytomności. Nie miałam żadnych objawów przez kilka dni, natomiast wczoraj wieczorem pojawiły się okropne zawroty głowy. Przez dwie godziny siedziałam na łóżku, gdyż w momencie kiedy chciałam się położyć - cały pokój wirował. Miałam także wrażenie, że nie mogę opanować gałęk ocznych. Dzisiaj jest lepiej ale też czuję że kręci mi się w głowie. Nigdy nie odczuwałam takich dolegliwości. Umówiłam się do neurologa, ale dopiero za kilka dni mam wizytę. Czy jest konieczność abym skonsultowała to wcześniej? Proszę o odpowiedź.

Monika 2011-11-25, 09:19

Jeśli brak objawów tj. nudności, wymioty, nadmierna senność to nie ma powodu do przyspieszania wizyty. To co Pani odpisuje może wskazywać na lekkie wstrząśnienie mózgu.

neuron 2011-11-29, 09:49