Forum neurologiczne » Zawroty głowy i zaburzenia równowagi » Zawroty głowy i stany przypominające upojenie alkoholowe przy bólach głowy

Zawroty głowy i stany przypominające upojenie alkoholowe przy bólach głowy

Witam
Nie wiem cz przedstawiać tutaj całą moją historię chorobową ale odnosi się ona głównie do bólów głowy. Do niedawna bólów głowy.
Najczęściej bolało mnei w jednym mijescu i pani neurolog powiedziała że to od kręgosłupa szyjnego( mam lordozę) dała tabletki i nawet pomogły.
Ale pojawiły się równiez bóle w innych miejscach. Zazwyczaj są to boki głowy i sąto bóle pulsujące. Od niedawna również mam wrażenie jakbym chodził cały czas po kilku piwach. Taki otumaniony jestem, nei mam zawrotów głowy tylko taki lekkie poczucie dyskomfortu w chodzeniu. Pomimo tego oczywiscie boję się że sie przewrócę, zemdleję, nikt mi nie pomorze i umrę. Żadko kiedy wychodzę z znajomymi.
POradzcie proszę coś odnośnie tych *zawrotów* bo mnei to strasznie denerwuje. Mam zaplanonawną TK dopiero na 26 lipca i bardzo chciałbym dożyć do tego czasu:(
Pozdrawiam
Podstawowe badania typu krwi,okulista,ekg,dopler dobrze wyszły. Jstem bliski załamania.

Łukasz 2010-06-09, 09:19

Witam,
Faktycznie należy wykonać Ct głowy, ewentualnie również rezonanas magnetyczny głowy i rtg kręgosłupa. Przyczyną dolegliwości mogą być zarówno zmiany zlokalizowane w głowie (najprawdopodobniej), ale również w obrębie kręgosłupa czy niedobór witaminy B12. Stąd po wykluczeniu zmian w mózgu należy wykonać dalszą diagnostykę.

neuron 2010-06-27, 22:23