Forum neurologiczne » Urazy » Wstrząśnienie rdzenia w odcinku szyjnym i stłuczenie kręgów szyjnych po urazie

Wstrząśnienie rdzenia w odcinku szyjnym i stłuczenie kręgów szyjnych po urazie

Mam 24lata i spadło mi na głowe(zauszna prawą) ponad 6kg materiału budowlanego.wykonano mi RTG,KT,MRI w żadnych badaniach nic nie wykazało.były problemy z chodzeniem,poruszaniem sie z rąk wszystko leciało. najgorszy jest ból głowy i uczucie jak by kręgoslup szyjny wchodził mi w głowe razem z młodkiem,a oko prawe sie wykręcało natomiast na lewym jest mgła.przez pewien czas żle słyszałem na prawe ucho.najgorsze jest to że mam drżenie mięśni z prawej strony z reki nieraz wszystko leci a co gorsze ja podnieść. Doszły problemy z koncetracją i strasznie się zapominam. Lecz ból głowy i kręgosłupa który mi towarzysz od 9miesięcy nie zawsze jest jednakowy (czasami czuje jaj by ktoś mnie dusił w szyję).zawroty głowy to codziennosć.pozdrawiam

Grzesiu 2011-03-02, 00:41

W zasadzie po wstrząśnieniu objawy powinny już ustąpić. Rozumiem, że rtg i mr odcinka szyjnego kręgosłupa wykonano i nic nie stwierdzono?

neuron 2011-03-02, 21:50

Witam. w badaniu mr stwierdzono zniesiona fizjologiczna lordoza szyjna i na poziomie VC7-VTh1 objawy niewielkiej podwięzadłowej wypukliny jądra miażdżystego. ale strasznie pogorszył mi się słuch przez 2miesiące od badania.

grzesiu 2011-03-05, 19:54