Forum neurologiczne » Urazy » Uraz głowy, wstrząśnienie rdzenia i stłuczenie kręgów szyjnych z niestabilnością

Uraz głowy, wstrząśnienie rdzenia i stłuczenie kręgów szyjnych z niestabilnością

Witam sredecznie.Jestem po wypadku: uraz głowy,wstrzasnieni rdzenia,stłuczeniu kregów szyjnych,z nietabilnościa kr.C na poziomach VC3-4-5.z przesunieciem ku przodowi trzonów C3iC4.Uszkodzenie krzenia szyjnego prawdopodobnieC7 ,Organiczne uszkodzenie odsrodkowego układu nerwowego,ubytek słuchu i wzroku. jestem po wypadku 18m-cy cały czas sie lecze ale nie widac poprawy jestem na lekach przeciw bólowych na zawroty głowy.nieraz to oczami nie moge ruszyc bo sa straszne zawroty i strasznie czerwona sie robie na twarzy. czesto dretwieja usta i jezyk natomiast bol głowy jest strasznie rozpierajacy i czuje sie wtedy jak mi sie by *mozg*przekrecał i dretwiało po głowy.bardzo czesto sie zapominam mam problemy z koncentracja i wyłaczenie sie po ktoryn nie rozumiem co ktos mowił. mam problemy z nogami poniewaz nie moge kucnac lub po schodach chodzic bo pozniej mi drgaja tak samo jest z prawa rekaa ktora bardzo czest dretwieje naprawde nie mam juz pomysłu do jakiego specjalisty sie udac Mri kr.szyjnego wyszło dobrze a kt głowe miałam robione w dniu wypadku i bez zmina pourazowych. bardzo prosze o podpowiedz co moze by z tym zwiazane ,a byłam u psychiatry i oznajmił ze nie wymagam leczenia,Bardzo dziekuje.Pzdr.

Roksana 2011-11-03, 22:20

Najlepiej skonsultować się jeszcze raz z neurologiem. Opisane dolegliwości mają związek z przebytym urazem. Dlatego należy rozważyć wykonanie np. MR głowy. Nie wygląda to na podłoże psychogenne.

neuron 2011-11-04, 18:27

Bardzo dziekuje za podpowiedz. neurolog twierdzi ze jestem zdrowa lecz cały czas daje mi na rehabilitacje i mowi ze powinno pomoc,ale tak sie nie dzieje jak narazie. po konsultacji audiologicznej audiolog powiedział ze jak beda zmniany mniejsze niz 3mm to rezonans nie wykaże...

Roksana 2011-11-04, 21:59