Forum neurologiczne » Zaburzenia czucia, drętwienia, drżenia, tiki » Rehabilitacja w okolicach Trójmiasta po udarze mózgu

Rehabilitacja w okolicach Trójmiasta po udarze mózgu

Pół roku temu moja mama przeszła udar mózgu. Ma niedowład prawej strony ciała i afazję. Szukam dobrego ośrodka rehabilitacyjnego z okolic Trójmiasta.














Sis72 2011-05-18, 20:48

Witam i mam pytanie czy znalazla pani jakis dobry osrodek w okolicach trojmiasta wlasnie moj brat mial udar mozgu i ma problemy z mowa i rozpoznywanie i pismem tak zwana afazje i szukamy jakiegos dobrego osrodka rehabilitacyjnego

tomek 2012-04-02, 14:12

Moj maz mial udar mozgu 12.11.13 lezal dwa miesiace w szpitalu i tam nic z nim nie robili,karmili go pozajelitowo bo tak bylo najprosciej,od miesiaca jest w domu karmie go juz normalnie tylko z piciem ma jeszcze troche problemow a wiec nie zmuszam go do picia poniewaz wode podaje mu poza jelitowo.potrafi sie juz podrapac albo trzymac parowke w prawej rece i jesc,jest sparalizowany od szyi w dol,szukam adresu dobrego senatorium gdzie moglibysmy pojechac prywatnie,wierze ze mozna mu jeszcze pomoc.prosze jesli ktos zna adres takiego senatorium,prosze o pomoc tel,nr ...

grazyna 2014-03-02, 15:50

W Gdyni w szpitalu miejskim chwalą,ja byłem 4 tygodnie w Gdańsku w koperniku leżałem 2 miesiące w szpitalu po drugim udarze krwotocznym miałem połowiczny prawostronny paraliż,a za 2 miesiące jadę ze ZUS-u do Inowrocławia

darekmajor 2014-03-13, 12:26