Forum neurologiczne » Bóle głowy » Punktowy ból głowy przy dotyku

Punktowy ból głowy przy dotyku

Witam
mam pytanie w zwiazku z bolem glowy tylko w jednym punkcie jak dotykam.... towarzyszy mi ten ból juz z dwa lata.... i nie mam pojęcia czym moze byc spowodowany.... jednego dnia boli bardzo jak dotknę a drugiego tylko troche.... punkt ktory boli zajmuje moze powierzchnie 1.5 cm kwadratowego ....
..... czym to moze byc spowodowane....???
pozdr














Łukasz 2010-01-07, 17:07

Niestety na tak zadane pytanie nie można udzielić konkretnej odpowiedzi, szczególnie w korespondencji internetowej. Proszę o więcej informacji: o urazach głowy , innych chorobach.

Tomoo 2010-01-07, 21:03

Ja miałam identyczny problem.
Bolało tak przez rok, w dwóch miejscach. Chirurg zbytnio nie dowierzał,że coś tak może boleć, ale jak zaczął ciąć w najbardziej bolesnym punkcie, to znalazł takie małe kawałeczki.
Badanie wykazało, że były to kostniaki, a bolały bo prawdopodobnie był wokół nich stan zapalny.
Pozdrawiam!

kicia 2010-01-21, 17:03

Ja mam tez ból głowy przy dotyku w jednym miejscu, równiez na niewielkiej powierzchni głowy. nim pojawił sie bol, 2 tygodnie wczesniej uderzylem sie w glowe, co prawda nie dokladnie w to miejsce. robilem rtg czaski, wynik ok. neurolog przepisal amizepin na neuralgie, niestey nie pomaga. co to moze byc?

arek 2010-05-28, 08:11