Forum neurologiczne » Neurologia » Poszerzone przestrzenie plynowe przymozgowe

Poszerzone przestrzenie plynowe przymozgowe

Witam mam 20 lat moje problemy zaczęły się od listopada 2015 roku. Początkowo skakało mi ciśnienie do ok 140/90 miałam wszystkie objawy nadczynności Tarczycy więc wykonałem badania krwi,badania hormonalne, tarczyca w normie. Hormony ; podwyzszony androstendion testosteron 17 oh i niedobór estrogenów a na tarczycy torbiele i guzki. Konsultowana byłam również kardiologicznie wykonane echo serca ekg i Holter wszystko w normie.
Wybrałam się również do neurologa z powodu ucisku wokół oczu i lekkiego bólu wykonane zostało eeg,doppler,badanie pola widzenia - wszystko książkowe. Zostałam skierowana na badanie TK głowy i tam wyszło mi niewielkie poszerzenie przestrzeni plynowych przymozgowych w okolicach czołowych obustronnie z minimalnym pogrubieniem bruzd mózgowych,reszta badania w normie bez zmian ogniskowych bez uszkodzeń w skrócie oprócz tego badanie TK w granicach normy. Neurolog powiedział że nie ma się czym martwić że to taka moja natura że najważniejsze że nie ma ognisk zapalnych. Czy na pewno dodam że jestem kobietą

Ooozzz. 2016-03-02, 09:36