Forum neurologiczne » Urazy » Ogromny ból głowy, mdłości i uczucie sytości po urazie

Ogromny ból głowy, mdłości i uczucie sytości po urazie

Miałam mały wypadek zderzyłam się głową z drugą osobą. U niej nic nie było ale ja poczułam jakby coś klasnęło mi w głowie i zrobiło mi się biało przed oczami, było to 3dni temu. Od tego czasu pobolewa mnie głowa i mam mdłości i w ogóle nie czuję głodu, wręcz czuje taką sytość i ból brzucha. Prawie całe te dni przespałam- robi mi się słabo.
Dziś nie mogę wytrzymać z bólu głowy - ból jest punktowy ( mniej więcej miejsce uderzenia) i piszczy mi w głowie.

Nie wiem co powinnam robić i co to może być.
Proszę o pomoc.

Monika 2012-01-05, 20:58

Na twoim miejscu natychmiast udałabym się na najbliższą izbę przyjęć. Zaznacz że ból jest nie do wytrzymania kiedy ktoś zapyta się co się dzieje, nie idź tam sama. Obejrzy Cię neurolog. Przez internet nie ma możliwości przeprowadzenia badania neurologicznego ani badań dodatkowych.

gosi 2012-01-06, 00:12

Mogło dojść do wstrząśnienia mózgu, stąd senność, i bóle głowy. Pytanie czy bóle ustępują po zażyciu paracetamolu. Najlepiej jednak udać się do IP szpitala gdzie znajduje się oddział neurologii, po badaniach będzie można powiedzieć więcej na temat przyczyny.

neuron 2012-01-06, 11:29

Byłam u neurologa zrobił mi badanie (dotykanie nosa i trzymanie nóg w górze) dostałam leki przeciwbólowe. Podobno powinno pomóc, oby bo mam dość tego bólu i pisków.

Dziękuję za odpowiedzi.

Monika 2012-01-09, 18:49

*Miałam mały wypadek zderzyłam się głową z drugą osobą. U niej nic nie było ale ja poczułam jakby coś klasnęło mi w głowie i zrobiło mi się biało przed oczami, było to 3dni temu. Od tego czasu pobolewa mnie głowa i mam mdłości i w ogóle nie czuję głodu, wręcz czuje taką sytość i ból brzucha. Prawie całe te dni przespałam- robi mi się słabo.
Dziś nie mogę wytrzymać z bólu głowy - ból jest punktowy ( mniej więcej miejsce uderzenia) i piszczy mi w głowie.*

dodałam to 5stycznia.
Dostałam 2 odpowiedzi że mam iść z tym do lekarza. Poszłam. Dostałam - Movalis 7,5mg.

Chcę powiedzieć że z dnia na dzień jest coraz gorzej. Przesypiam całe dnie, głowa pęka, boli do łez. Nie wiem co mam robić :(
Jestem nieobecna, wszystko mnie denerwuje.

Co dalej???

Monika 2012-01-12, 22:25