Forum neurologiczne » Depresja, nerwica, zaburzenia psychiczne » Ognisko zapalne w mózgu przy schizofrenii paranoidalnej

Ognisko zapalne w mózgu przy schizofrenii paranoidalnej

Witam od 97 roku leczę się psychicznie ,rozpoznanie po, sumując trzech pobytach w szpitalu stwierdzono shizofrenie paranoidalną i ,lub zaburzenia shizotypowe, w 96/97 miał miejsce udar po wykonaniu w 97/98 badania tomografem nic nie wykazało w 209/11 powturzyłem badanie rezonansem 3krotnie w odzstępie 1 roku i w opisie napisano cyt:Ad 1* Struktury mózgowia nad-ipodnamiotowego bez zmian ogniskowych.Na granicy korowo-podkorowej lewej wyspy hiperintensywne ognisko śr.4mmAd 2 w kontrolnym badaniu 1,2 ognisko bez zmian 4,2 *., dodam i zapytuje i ż oczy nie równa od początku problemów reagują na światło to znaczy jedną żrenicę mam większą a druga mniejszą można sobie wyobrazić jaki to robi zamant w głowie ,mam 34lata i bagaż doświadczen za sobą ,ciśnienie skaczące prawdopodobnie od nerw ale tego niewiem palę więc może to jeden z powodów prosze o jakląś pomoc bo mam dość faszerowania sie to cóż innymi lekami obecnie depakine 300mg 1-0-0,parogen 1-0-0,solian 200mg 1-0-0,acard 75 1-0-0 na ewentyalne pytania odpisze

Oraz czekam na dopowiedz

Radosław 2012-04-07, 14:50

Nierówność źrenic może być wrodzona lub polekowa. W badaniach obrazowych nie opisano nieprawidłowości poza starymi zmianami niedokrwiennymi. Ewentualne modyfikacje leczenia powinien wprowadzać lekarz prowadzący.

neuron 2012-04-08, 20:49