Forum neurologiczne » Neurologia » Ognisko hipotensyjne w mózgu i bóle głowy z tyłu i z przodu w okolicach czoła oczy i skroni

Ognisko hipotensyjne w mózgu i bóle głowy z tyłu i z przodu w okolicach czoła oczy i skroni

Witam mam 22 lata i od 14 dni strasznie boli mnie głowa z tyłu i z przodu w okolicach czoła oczy i skroni. mam problemy z koncentracją i równowagą. Robili mi w szpitalu dziś badanie tomografem i usłyszałem to: wewnątrzczaszkowych zmian pourazowych nie widać. Obustronne nieznacznie szersza przestrzeń przymózgowa na sklepistości. Układ komorowy ułożony pośrodkowo,symetryczny. W istocie białej prawego płata ciemieniowego drobne ognisko hipodensyjne wielkości 5x4mm naczyniopochodne? torbiel? Poza tym mózgowie w badaniach bez podania CM bez zmian ogniskowych. Zatoki czołowe klinowe i sitowie prawidłowo powietrzne. Pneumatyzacja kości skroniowych obustronnie prawidłowa. Nie mam pojęcia co to znaczy i jak to leczyć bo już z bólu nie wytrzymuje. Jestem słaby i mam problem z koordynacją ruchową plus senność i zmęcznie. Jak to leczyć ?? proszę o poradę. Nie pije alkoholu nie pale i nie zażywam używek. Biorę sensoidyne w pluszu na migrene chociarz wcale nie koji bólu głowy.. Proszę o pomoc bo wizyte mam za miesiąc u neurologa..

Tomasz 2014-04-09, 22:05

Proszę poprosić neurologa o skierowanie na rezonans magnetyczny. Tomograf nie jest wystarczającym badaniem, żeby określić czym jest opisane ognisko hipodensyjne.

Ola 2014-04-10, 08:16