Forum neurologiczne » Urazy » Ogniska hypodensyje w istocie białej i móżdżku i zaniki uogólnione korowo-podkorowe

Ogniska hypodensyje w istocie białej i móżdżku i zaniki uogólnione korowo-podkorowe

Jestem po niezdiagnozowanym i nieleczonym zlamaniu w odc szyjnym minelo juz 20 lat, a ja leczona jestem niby na padaczke, ale moje ataki sa ze świadomością i kontaktem, jestem w stanie odpowiadać na zadawane mi pytania, czuje straszny przerazliwy bol jakby mi rozsadzało glowe czasem z wymiotami czasem bez , czasem kołysze sie do przodu i tylu to straszne jakbym miała umrzec . zauważyłam ze ataki moje występują często kiedy trzymam głowę w dol np przy pracach typu robienie ciasta itp. gdzie powinnam sie dalej udać z moimi doleglowosciami, ostatnie badanie tk wykazało zmiany w istocie białej i móżdżku ogniska hypodensyje 8 mm odpowiadajace zmianom naczyniopochodnym oraza zaniki uogólnione korowo-podkorowe , niewielka jama przegrody przeżroczystej oraz jama vergi,obecnie mam starszne szumy w uszach , czym moga byc one spowodowane?

Bozena 2012-02-12, 21:36

Warto poszerzyć diagnostykę i wykonać MR głowy. Radzę ponownie skonsultować się z neurologiem i przede wszystkim laryngologiem.

neuron 2012-02-12, 22:39