Forum neurologiczne » Padaczka (epilepsja) » Napady nieświadomości, bóle głowy, nadmierna potliwość i zaburzenia równowagi

Napady nieświadomości, bóle głowy, nadmierna potliwość i zaburzenia równowagi

Dodaje tylko iż uraz miał w wieku 2.5 roku a padaczka pojawiła się po 2 latach.Mój syn ma napady nieświadomości a obecnie doszły bóle głowy zaburzenia równowagi oraz syn potrafi wrzeszczeć przez dłuszy czas a nastepnie robi sie cały mokry i nic nie pamięta. W wieku 2.5 roku miał zrobone TK głowy i było ok. Po wizycie kontrolnej stwierdzili że wszystko ok i nie wymaga opieki neurologicznej więc pytam skąd to wszysko?. To jest cudone dziecko!!!! Mam 3 dzieci więc mam porównanie:).Proszę o poradę.

kasia 2010-06-23, 00:28

Tomografia komputerowa mogła nie ukazać zmian (ogniska padaczkorodnego), których przyczyną był uraz. Najlepiej w takichy wypadkach wykonać rezonans magnetyczny, który jest badaniem dokładniejszym, ale niestety droższym.

neuron 2010-06-30, 19:38

U mojej corki zadne badanie niczego nie wykazalo, dopiero EEG wykazalo padaczke.

Kora 2012-05-10, 11:50

Niestety tak też może być, wszystko zależy od wywiadu chorobowego, czynników ryzyka. Najważniejsza jest zawsze klinka.

neuron 2012-05-10, 19:55