Migrena?

Witam,od dzieciństwa cierpię na bóle głowy,z tego powodu stawiano mi już kilka chorób ,w dzieciństwie tarczycę.Od dłuższego czasu lekarze(neurolodzy) nie są zgodni czy to padaczka ,czy migrena,czy inna dolegliwość.Miałam dotychczas robione badanie TK(2014r,RM(2008r) głowy i wszystko było dobrze,oraz EEG, w którym za każdym razem wychodził nieprawidłowy zapis zmiany o charakterze rozsianym w okolicach czołowo- centralno skroniowych, z 2012r.Do niedawna bóle głowy,wraz z drętwieniami i osłabieniem siły mięśniowej ciała(zazwyczaj prawej,ale nie zawsze),pojawiały się rzadko raz na miesiąc-dwa.W ciągu ostatnich dwóch miesięcy,średnio 2-3 razy w tygodniu!,są to epizody,albo drętwienia jednej połowy ciała,lub bólu głowy,poprzedzonego mocnym bólem nie do wytrzymania gałek ocznych,już nie wspomnę o tym że jestem zamroczona wtedy,albo wszystko na raz.Zaczęły się w tym czasie pojawiać także bóle z tyłu głowy,przy samej szyi(czego nigdy nie było). Jakieś 6 miesięcy temu miałam epizod ból kości i mięśni prawie całego ciała,dodam ze mam od wielu lat podniesiony kwas moczowy,ze względu na kamice nerkową,którą kontroluje mój lekarz.Nie jest to dna moczanowa,gdyż lekarz reumatolog po dogłębnym wysłuchaniu,powiedział iż objawy wszystkie które mu opisuje wskazują na chorobę o nazwie Fibromialagia. Bardzo proszę o odpowiedź co ze mną jest nie tak,jestem młodą 31letnią osobą,a dolegliwości te rujnują mi życie prywatne i zawodowe.Dziękuję

Aneta 2015-07-20, 09:27