Forum neurologiczne » Bóle głowy » Dziwne bóle prawej części ciała i głowy

Dziwne bóle prawej części ciała i głowy

Dziwne bóle w różnej okolicy prawej części ciała. Zacznę od bólu głowy dotyczy to prawej półkuli ból o nasileniu niskim czasami umiarkowanym. Takie bóle miewałem 2 lata temu ale samoistnie ustąpiły. Byłem wówczas u Neurologa zlecił badanie ciśnienia w gałkach ocznych i w jednym z oczu ciśnienie jest za wysokie. Od ostatnich 3 miesięcy znowu powróciły bóle okresowo a od tygodnia ból utrzymuje się niemal codziennie cyklicznie co jakiś czas. Dodam ze ból promieniuje nad prawe oko i czasami mi łzawi. Dodam również że czasami boli mnie po prawej stronie gardło, i zęby ból o małym nasileniu.Czuje także dziwne uczucie w prawym płucu, dwa tygodnie temu czułem punktowy lekki ból po prawej strony żołądka ale ostatni zanikł. Czasami stwierdzam też bardziej twarde niż zwykle prawe jądro. Mam 40 lat waga 106 wzrost 182.Badania Usg jamy brzusznej, prostaty i jąder OK, nieco powiększona wątroba. Badanie RTG płuc w normie. Morfologia w normie OB zaniżone 2 przy min 3. Kwas moczowy zawyżony 9 przy max 7.Mocz w normie. Cholesterol 220 w trójglicerydy 288. Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam

Greg 2011-10-21, 20:55

Pana objawy dotyczące bólu głowy mogą wynikać z przyczyny okulistycznej, klasterowego bólu głowy lub migreny. Bóle gardła i zębów do oceny przez laryngologa mogą wiązać się z zapaleniem zatok, co także może objawiać się opisanym bólem głowy. Co do problemów pulmunologicznych to zostawiam to do decyzji internisty, także leczenie zaburzeń lipidowych. Radzę wpierw skonsultować się z laryngologiem.

neuron 2011-10-23, 11:20

Dziękuje za wskazówki

greg 2011-10-23, 12:43