Forum neurologiczne » Neurologia » Dretwienie lewej ręki

Dretwienie lewej ręki

Dwa lata temu miałam wypadek samochodowy wskutek czego doznałam złamania łuku i kręgów szyjnych c4 i c5.Od dwóch miesięcy dokucza mi dretwienie lewej ręki i tzw.mrowienie.Rezonans magnetyczny robilam w kwietniu i nie wykazał ucisku na nerwy.Co mam zrobić w takiej sytuacji? Lekarz neurochirurg dal mi ponowne skierowanie na rezonans termin mam na sierpień 2016 r.Jest to dla mnie bardzo uciążliwe gdyż zaczynam mieć problemy z utrzymaniem nawet kubka z kawą.Proszę mi doradzić co mam zrobić bo niepokoi mnie to.

Kinga 2015-12-12, 00:03

Myślę, żeby pani się zapisała na rehabilitację i do dobrego fizjoterapeuty, ja nie miałam wypadku ale rok temu okazało się że mam zmniejszona lordozę szyjna i nie mam stabilnosci miedzy dwoma kregami zaczelam miec okropne bole glowy co jest dla mnie jako 24 latki okropne doswiadczenie ciagle na przeciwbolowkach dopiero fizjoterapeutka po ogolnym wywiadzie i odpowiednich cwiczeniach spowodowala ze bol ustepowal, ale ja bylam w Hiszpanii dlatego niech pani szuka dobrego fizjoterapeuty bo bylam w Polsce i niestety nie potrafili mi pomóc....

Magdalena 2015-12-14, 23:33