Forum neurologiczne » Zaburzenia czucia, drętwienia, drżenia, tiki » Czeste oddawanie moczu, dziwny posmak w ustach, ból twarzy koło ucha i krzywy uśmiech

Czeste oddawanie moczu, dziwny posmak w ustach, ból twarzy koło ucha i krzywy uśmiech

Witam.w zeszłym tyg byłam u mojego lekarza rodzinnego gdyż od kilku dni występowało u mnie częste oddawanie moczu i w ustach miałam dziwny smak..wszystko smakowało tak samo tak jakby płyn do naczyń lub mydło..w dzień wizyty doszedł jeszcze ból gardła.lekarz zrobił mi badanie moczu wyszło w nim że mam infekcje,przepisała mi furaginum i do tego antybiotyk taromentin a oprócz tego biotyk i rutinoscorbin.gardło przestało boleć i z oddawaniem moczu też się uspokoiło nawet ten niesmak w ustach minął ale od kilku dni boli mnie część twarzy koło ucha lewego ale tylko kiedy dotkne tego miejsca,oczy zachodzą mi mgłą,na początku samo mi prawe mrugało,a do tego jeszcze gdy się uśmiecham mój uśmiech jest skrzywiony na prawą stronę,mam uczucie jakby lewą część twarzy odmawiała posłuszeństwa ale już jest lepiej niż poprzednio i niewiem co z tym dalej zrobić czy to może być porażenie twarzy?jakieś 5lat temu miałam zapalenie nerwu trójdzielnego i leczyłam się u laryngologa,teraz za każdym razem gdy mnie zawieje to boli mnie to ucho ale szybko przechodzi.teraz mnie również zawiało tylko że skutki są takie jakie są.

Agnieszka 2012-03-07, 09:45

Możliwe że to nawrót choroby, nie można wykluczyć porażenia Bella. Radzę skonsultować się z neurologiem lub laryngologiem osobiście.

neuron 2012-03-10, 17:15