Forum neurologiczne » Guzy czaszki i tkanek miękkich głowy » Bóle w płacie ciemieniowym mózgu, nudności, drętwienie ręki i otępienie

Bóle w płacie ciemieniowym mózgu, nudności, drętwienie ręki i otępienie

Za 2 tyg. będę miała robione TK. Mam nadzieje, że się dowiem. Jednak denerwuje się, że mam jakąś zmiane nowotworową w mózgu. Mam 20 lat, a mam od ok.2 miesięcy bóle w lewym płacie kości ciemieniowej, Nudności, bezsenność, teraz doszedł silny katar. Zdażyło mi się (jak narazie tylko! i na szczęście) 2 razy wymiotować, troszeczke prawie co nic!.
Popsuł mi się wzrok (-0,75d.-od ok 4miesięcy moje pierwsze szkła).
Mały, nieznaczący światłowstręt. Drętwienie lewej strony ciała dokładniej ręki (mrowienie), do tego w ciągu tych 2 miesięcy zdażyło mi się ok 7 razy małe zachwianie równowagi.
Do tego teraz przeziębienie, otępienie. Zaznaczam ,że nie miałam żadnego wypadku itp. a żeby podejrzewać, że to związane jest z jakimś mechanicznym czynnikiem (urazem np. po przez uderzenie, wstrząs)
Mam tez mały niedobór żelaza- jednak anemia wykluczona.
Czytałam ,że guz mózgu, dotyczny zazwyczaj osób starszych lub dzieci do 10lat, i najczęściej mężczyzn. Czy to coś może znaczyć?. Jestem przewrażliwiona, ponieważ 2 lata temu miałam zabieg-laparoskopowy, usuwania guza (potworniak) jajnika lewego. I jak słysze słowo *guz* od razu panikuje, dlatego może ktoś da mi jakąś rade, żebym się uspokoiła.

Ania P. 2013-03-30, 02:10