Forum neurologiczne » Bóle głowy » Bóle i zawroty głowy, zaburzenia w chodzeniu i mowie oraz niewyraźne widzenie

Bóle i zawroty głowy, zaburzenia w chodzeniu i mowie oraz niewyraźne widzenie

Witam.Jestem kobietą. mam 22 lata.Od ok.6 miesięcy zaczęła boleć mnie głowa i zaczęłam mieć zawroty głowy. Jakieś 3-4 miesiące temu dołaczyły inne objawy tj. m.in. zaburzenia w chodzeniu oraz mowie, niewyrażne widzenie,drętwienie twarzy oraz kończyn , wymioty oraz mdłości. Zostałam skierowana na TK głowy. Oto wyniki:
Zaznaczone zaniki płatów ciemieniowych na sklepistości, mniej czołowych. Układ komorowy nieposzerzony, nieprzemieszczony z nieznaczną asymetrią- węższy nieco róg czołowy prawej komory bocznej. Istota biała i szara po prawidłowym zróżnicowaniu . Główne pnie tetnicze mózgowia prawidłowo zakontrastowane. Wypełnione masami śluzówkowymi . Światło lewej zatoki szczękowej z zablokowaniem jej ujścia. Drobne zmiany śluzówkowe w prawej zatoce szczękowej i sitowiu . Wizyte u neurologa mam za 2 tyg. Bardzo proszę o interpretacje wyniku. Na wcześniejszych zdjęciach z TK było wszystko w porządku.

Anna 2012-10-16, 16:40