Forum neurologiczne » Zawroty głowy i zaburzenia równowagi » Bóle głowy,mrowienie prawej strony ciała, wrażenie falowania obrazu,uczucie polewania nogi ciepłą wodą

Bóle głowy,mrowienie prawej strony ciała, wrażenie falowania obrazu,uczucie polewania nogi ciepłą wodą

Witam. Od 2 miesięcy cięrpię na bóle głowy które najbardziej nasilają się rano i praktycznie nie ustępują przez cały czas (zwykłe środki przeciwbólowe nie przynoszą poprawy). Ponadto mam ciągłe wrażenie *falowania* i pływania obrazu, coś jak ciągłe wrażenie poruszania się rzeczy i przedmiotów które są nieruchome (także liter gdy czytam). Od około miesiąca doszły dretwienia/mrowienia prawej ręki i prawej nogi, jakby osłabenie ich (wypadanie przedmiotów z rąk mimo że wydaje mi się ze je trzymam) i niezdarność,uczucie *ciężkiej* ręki i nogi. Ponadto kilka/kilkanaście razy dziennie odczuwam coś w rodzaju polewania prawej stopy bardzo ciepłą wodą-uczucie to trwa dwie-trzy sekundy i ustępuje. Czy ktoś miał podobne objawy? Wyniki badań krwi mam w normie. Pozdrawiam

Chess 2017-02-28, 09:56