Forum neurologiczne » Bóle głowy » Bóle głowy i karku, szybki puls oraz szmery nad karkiem podczas zwrotów głową

Bóle głowy i karku, szybki puls oraz szmery nad karkiem podczas zwrotów głową

W styczniu miałam podobno anginę przed wizytą u lekarza dwa dni wcześniej mój organizm dziwnie się zachowywał serce biło 120 na minutę bóle karku głowy 10 dni brałam FORCID nie przeszło trafiłam do szpitala tam zapalenie gardła ZINACEF neurolog mnie wyśmiał że nic mi nie jest to nerwica.dziśjest kwiecień ciągle boli mnie głowa i kark żaden lek nie pomaga ani na trochę pani doktor jest bezradna serce dalej szaleje ruszając głową słyszę dziwne szmery nad karkiem i na głowie mam lekkie zawroty i czasem robi mi się niedobrze a wtedy mną trzęsie.co robić

lidka 2011-04-15, 18:06

Należy zrobić rtg odcinka szyjnego kręgosłupa, poza tym usg doppler naczyń szyjnych, możliwe że przyczyną jest ucisk na naczynia kręgowe lub zwężenie tętnic szyjnych.

neuron 2011-04-15, 22:04

Rtg zrobione całkowiteodprostowanie kręgów szyjnych.kręgosłup szyjny mnie nie boli jestem na rechabilitacji i rechabilitantowi też nie podoba się reszta obiawów nie ma poprawy i też zasugerował mi usg doppler tym bardziej że bolą mnie mięśnie czy może żyły pod uszami i promieniują do głowy

lidka 2011-04-16, 18:23