Forum neurologiczne » Bóle głowy » Ból głowy z tyłu za uchem

Ból głowy z tyłu za uchem

Witam miewam rozne bole glowy, dzis jechalem samochodem i zaczelo mnie bolec za uchem jakby z tylu bol narastal do pewnego momentu nie byl super silny ale dawal uczucie niepokoju , pojawia sie czasem po wysilku albo w stresowej sytuacji zawsze w tym samym miejscu, mam za soba wizyte u neurologa popatrzyl w oczy uszy postukal , zrobil eeg i wszystko wyszlo dobrze, morfologia tez ok , powiedzial ze nie ma podstaw na twierdzenie ze mam guza mozgu ale mi sie wydaje ze popelnil blad nie dawajac skierowania na tomografie, dodam ze mieszkam w Niemczech, objawow neurologicznych nie mam, wymiotow tez nie , bole sa napadowe , czy powinienem dalej sie martwic? ogolnie to mowilem mu o swoich lekach o zdrowie i dal mi skierowanie do psychologa..

Dsdds 2011-10-20, 19:32

Ważne jest wykluczenie przyczyn internistycznych np. nadciśnienia tętniczego. Takie bóle jak Pan opisuje mogą właśnie z tego wynikać. Nie ma wskazań do Ct głowy, wnioskując z opisu. Warto jeszcze skonsultować się z larygnologiem.

neuron 2011-10-22, 17:47

Dziekuje za rade, dodam ze moje cisnienie przewaznie jest ponizej 90 , np teraz z rana o 11 mam cisnienie 88/53 puls 88 , i czesto jest zmienny puls

Dsdds 2011-10-24, 11:13